Światowa Wystawa Kotów Rasowych w Legionowie

Dnia 17 i 18 marca 2018 roku byliśmy na Światowej Wystawie Kotów w Legionowie. Wystawialiśmy naszego kocurka Kimmiego, który pierwszego dnia otrzymał trzeci certyfikat CAGCIB i w ten sposób został Gran Interchampionem. Drugiego dnia otrzymał tytuł CACE. Wystawialiśmy również naszą młodą koteczkę Ulliane Remindes, która zdobyła dwa razy CACJ i pierwszego dnia Best in Variety, Best in Show Junior i kocurka Thomasa Remindes, który otrzymał certyfikat na Championa CAC.

Międzynarodowa Wystawa Kotów w Toruniu

Dnia 16 i 17 września byliśmy na wystawie kotów w Toruniu. Wystawiany był IC Kimmi Kassabi Mary Kay, który zdobył dwa certyfikaty CAGCIB i BOB III

Międzynarodowa Wystawa Kotów w Toruniu

Dnia 13 i 14 lutego byliśmy na wystawie kotów w Toruniu. Wystawiany był Kimmi Kassabi Mary Kay, który zdobył dwa certyfikaty CACIB i w ten sposób uzyskał tytuł INTERCHAMPIONA.

Światowa Wystawa Kotów Rasowych w Warszawie

Dnia 17 i 18 października 2015 roku byliśmy na Światowej Wystawie Kotów w Warszawie. Wystawialiśmy naszego kocurka Kimmiego, który pierwszego dnia otrzymał trzeci certyfikat CAC i w ten sposób został Championem. Drugiego dnia otrzymał tytuł CACIB.

Wystawa Międzynarodowa w Toruniu

Dnia 19 i 20 września 2015 r. na Wystawie Międzynarodowej w Toruniu nasze koty odniosły ogromny sukces.

Kimmi Kassabi Mary Kay.CZ  w sobotę przy bardzo dużej konkurencji wygrał całą wystawę zdobywając Ex. 1 CAC i Best of Best, a w niedzielę Ex. 1 CAC i BIV

Briżitka Zuzolandia*PL w sobotę i niedzielę wygrała też przy dużej konkurencji swoją klasę zdobywając dwa razy Ex. 1 i CAC

Jesteśmy bardzo dumni z naszych kotów.

20150919_174850 (1) 20150919_174753

Wystawa Międzynarodowa w Toruniu

Dnia 14 i 15 lutego 2015 r. na Wystawie Międzynarodowej w Toruniu wystawialiśmy pięć kotów, które odniosły duże sukcesy.

Equiano Bois D’Ore.CZ  – 2 razy Ex 1 CAC i BIV

Kimmi Kassabi Mary Kay.CZ (pięciomiesięczny kocurek) –  2 razy Ex 1 CACP i NOM. BIS.

CH BEYONCE Adimaj*PL – Ex 1 CAC i Ex 1 CACIB

LISA Zuzolandia*PL – 2 razy Ex 1 CAC

MARGO Zuzolandia*PL – 2 razy Ex 1 CAC

Jesteśmy bardzo dumni z naszych kotów.

Praga

18.12.2011 r. byliśmy odebrać wcześniej zamówionego kocurka w hodowli Maya Beast. Beetle jest przepięknym kotkiem o wspaniałym charakterze. Jego ojcem jest GIC MIO- TUMMY VAN SAWILLU importowany z Holandii do hodowli Bugabo. Matka natomiast to prześliczna kotka IC JW ANDALUSIA HAPPY CHARLIE CZ. Mamy nadzieję, że po tak wspaniałych rodzicach Beetle przyniesie nam wiele radości wystawowych i hodowlanych. Dziękujemy p. Marceli za tak wspaniałego kota.

Wystawa w Lublinie

26 i 27 marca 2011r. bylismy na Miedzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Lublinie. Wystawialismy trzy koty. DIDU Miland otrzymała trzeci certyfikat CAC i w ten sposób została Championką. Oberon zdobył dwa certyfikaty CACIB i już jest Interchampionem. Najwięcej radości przyniósł nam Eddy, który w sobotę i niedzielę wygrał BIS JUNIOR i otrzymał również BIV. Na wystawie była też MINIA Zuzolandia, która dostała dwa certyfikaty CACIB i została Interchampionką. Właścicielce p. Edycie Smolińskiej gratulujemy i zachęcamy do dalszego wystawiania koteczki.

Światowa Wystawa Kotów Rasowych w Warszawie

12 i 13 marca wystawialiśmy trzy koty na Światowej Wystawie w Warszawie. Wszystkie zajęły pierwsze miejsca w swoich klasach. Oberon pierwszego dnia otrzymał trzeci certyfikat CAC i w ten sposób został Championem. W niedzielę otrzymał CACIB. Haribo dostał dwa certyfikaty CACE. Nasza młoda czekoladowa Brytyjka Lenka Zuzolandia dwukrotnie zdobyła CAC i BIV i też ukończyła rozpoczęty na wystawie w Toruniu championat. Na wystawie była też Minia Zuzolandia, która w sobotę dostała CAC i dzięki temu stała się Championem. W niedzielę zdobyła CACIB.

Wystawa w Toruniu

26 i 27 lutego 2011r. wystawialiśmy nasze koty na Międzynarodowej Wystawie w Toruniu. Odnieślismy ogromny sukces, gdyż nasz Oberon wygrał całą wystawę, zdobywając tytuł BEST OF BEST. Brytyjki Pia Zuzolandia i Pampeluna Zuzolandia otrzymały nominację do BIS. Koteczka Pampeluna wygrała BIS młodzieży i otrzymała tytuł BEST YOUNG. Haribo zdobył dwa certyfikaty CACE i w ten sposób przybliżył się do tytułu Europa Champion. Ragdollka pochodząca z naszej hodowli Minia Zuzolandia zwyciężyła grupę II. Gratulujemy pani Edycie Smolińskiej pięknego przygotowania i wystawienia koteczki.